Strona: 52 Zimowa Szkoła Niezawodności / Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

52 Zimowa Szkoła Niezawodności

2024-01-16

W dniach 10-12 stycznia w 52 Zimowej Szkole Niezawodności w Szczyrku udział wzięły: prof. dr hab. inż. Barbara Tchórzewska – Cieślak, dr inż. Izabela Piegdoń oraz mgr inż. Magdalena Stręk.

Na konferencji został zaprezentowany referat „Sieciowe zbiorniki wodociągowe jako element zapewnienia bezpieczeństwa dostaw wody do odbiorców” autorstwa mgr inż. Magdaleny Stręk, dr inż. Izabeli Piegdoń i prof. dr hab. inż. Janusza Raka oraz poster pt. „Metoda oceny ryzyka funkcjonowania operatora w systemie zbiorowego zaopatrzenia w wodę” autorstwa dr inż. Jakuba Żywca i prof. dr hab. inż. Barbary Tchórzewskiej – Cieślak.