Strona: Universidad Lusófona de Porto w Portugali w ramach programu Erasmus+ / Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

Universidad Lusófona de Porto w Portugali w ramach programu Erasmus+

2024-06-12
Na początku czerwca dr inż. Jakub Żywiec odwiedził Universidad Lusófona de Porto w Portugali w ramach programu Erasmus+. Podczas wizyty przeprowadził wykłady dla studentów tamtejszej uczelni na temat "Identyfikacji przyczyn awarii sieci wodociągowej" oraz zaprezentował zaplecze laboratoryjne oraz obszary badań naszej Katedry.
Wykład dydaktyczny przeprowadziła również dr hab. inż. Bożena Babiarz, prof. PRz z Zakładu Ciepłownictwa i Klimatyzacji PRz.
Wyjazd był okazją do nawiązania nowych kontaktów między pracownikami uczelni, wymiany doświadczeń dydaktycznych oraz naukowych.