Strona: Wycieczka na ZUW / Katedra Zaopatrzenia w Wodę i Odprowadzania Ścieków

Wycieczka na ZUW

2024-05-15
W dniu 14.05.2024 roku studenci II roku inżynierii środowiska i energetyki oraz prof. dr hab. inż. Barbara Tchórzewska-Cieślak, dr inż. Izabela Piegdoń, dr inż. Adam Piech i mgr inż. Mateusz Rożnowski uczestniczyli w wycieczce do Zakładu Uzdatniania Wody w Zwięczycy.
W ramach wizyty studenci poznali od praktycznej strony zagadnienia związane z przedmiotami "Wodociągi i systemy zaopatrzenia w wodę" i "Technologia i urządzenia do uzdatniania wody", w ramach których wycieczka się odbyła.
Serdeczne podziękowania dla Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie za możliwość zwiedzenia obiektów oraz przekazanie praktycznej wiedzy studentom.